پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد عید غدیر خم، عید ولایت را گرامی داشتند

در آستانه عید غدیر خم، عید سعید و فرخنده وصایت و ولایت امیر مؤمنان حضرت علی (ع)، هیأت رئیسه ، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد ضمن راهپیمایی از بلوار شهید سپبهد سلیمانی تا گلزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی مراسم جشن و مدیحه سرایی را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارکردند. در این مراسم علاوه بر ذکر مناقب مولای متقیان حضرت علی (ع)، فضیلت، اهمیت و جایگاه غدیر برای حاضرین تبیین شد و به قید قرعه هدایای متبرک به شرکت کنندگان اهدا شد. در پایان این برنامه شرکت کنندگان ضمن قرائت فاتحه قبور مطهر شهدای گمنام را غبار روبی و گل افشانی کردند.
سلام بر نور، بر روشنایی، بر دهمین خورشید!

سلام بر تابناک ترین ودیعه الهی در زمین، بر مجد و شرافت، بر پاکی و عزت! سلام بر او که یادگار فضیلت و پارسایی، سخاوت و پاکیزگی بود! نخل های هدایت از برکت دستانش ثمربخش بود و سَحَر از دیدن قامت زیبایش تبسم بر لب داشت. دست های حاجتمندان، بی آنکه سرشار باشند، از درگاهش دور نمی شد و همگان در برابر شکوهش فروتن بودند. باران رحمت آگاهی را بر سر و قلب مردمان جاری می کرد و مؤمنان از پیشگاه همتش نیرو می گرفتند. آن گاه که ناباوران و دشمنان به شکستن قداست و شکوهش می اندیشیدند، خود، می شکستند و فرو می ریختند! او خواب تاریک دلان را برمی آشفت و پرچم توحید را در بلندترین قله های حیات برمی افراشت. او چراغ فروزان هدایت بود و یاور و راهنمای همیشه امت؛ کتاب دانایی و پارسایی و زهد را به هم درآمیخته بود و از مدینه تا سامرا، نور و روشنایی ریخته بود. میلاد خجسته و پرفروغ امام هادی(علیه السلام) مبارک باد.
سلام بر نور، بر روشنایی، بر دهمین خورشید!
اهداء مدارک افتخاری 5 شهید دانشجوی واحد خرم آباد

در مراسمی مدارک افتخاری5 شهید دانشجوی واحد خرم آباد که از سوی سازمان مرکزی صادر شده به خانواده های این شهدای والامقام اهدا شد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، حجت الاسلام مرادیان مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد استان، نازاریان مدیر کل بنیاد شهید استان، هادی پور رئیس بنیاد شهید شهرستان خرم آباد ، هیات رئیسه و معاونین واحد و خانواده های معزز شهدای دانشجو و دانشجویان شاهد و ایثارگر حضور داشتند.
اهداء مدارک افتخاری 5 شهید دانشجوی واحد خرم آباد
برگزاری سی و دومین جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان

سی و دومین جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با حضور دکتر مبارک آبادی رئیس مرکز نظارت و بازرسی منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامی در واحد خرم آباد برگزار شد. در ابتدای این جلسه دکتر سیامک بهاروند دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ضمن خیرمقدم اعیاد قربان و غدیر را به حاضرین تبریک گفت. سپس دکتر مبارک آبادی طی صحبت هایی از عوامل تکمیل تفاهم نامه عملکردی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در سال 1399 تقدیر به عمل آورد . در ادامه دستور جلسه توسط دکتر فیروز امیری رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان قرائت شد که پس از بحث و بررسی های لازم پیش نویس بودجه سال 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به اتفاق آرا به تصویب رسید.
 برگزاری سی و دومین جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان
عید ایمان و امتحان، عید ایثار و احسان، عید قربت و قربان، مبارک باد

الإمام زین العابدین علیه السلام ـ مِن دُعائِهِ یَومَ الأَضحى ویَومَ الجُمُعَةِ ـ : اللّهُمَّ هذا یَومٌ مُبارَکٌ مَیمونٌ ، وَالمُسلِمونَ فیهِ مُجتَمِعونَ فی أقطارِ أرضِکَ ، یَشهَدُ السّائِلُ مِنهُم وَالطّالِبُ وَالرّاغِبُ وَالرّاهِبُ ، وأنتَ النّاظِرُ فی حَوائِجِهِم . امام زین العابدین علیه السلام ـ در ضمن دعایش در روز عید قربان و روز جمعه : پروردگارا! این روز، روزى بابرکت و خجسته است و مسلمانان در این روز، از اطراف زمین تو گرد آمده اند. خواهنده ، جوینده ، امیدوار و بیمناک، همه حاضرند و تو، به نیازهایشان مى نگرى.
عید ایمان و امتحان، عید ایثار و احسان، عید قربت و قربان، مبارک باد
به میزبانی واحد خرم آباد برگزار شد: آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان

آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به میزبانی واحد خرم آباد و در 28 رشته محل صبح و عصر امروز سه شنبه هفتم مرداد 1399 برگزار شد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، محمد یاراحمدی رئیس شورای تخصصی آموزش و تحصیلات تکمیلی استان لرستان با اعلام این خبر گفت: در این آزمون از 138 دانشجوی واجد شرایط تعداد 132 نفر حاضربودند . یاراحمدی افزود : با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، دانشگاه آزاد اسلامی این امکان را برای دانشجویان فراهم کرده که هر دانشجو بتواند در محل سکونت خود امتحان جامع خود را برگزار نماید از همین رو دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در این آزمون ، میزبان 21 نفر از دانشجویان دکتری تخصصی از سایر واحدهای کشور بود.
به میزبانی واحد خرم آباد برگزار شد:  آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان
جزئیات پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

جزئیات پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال اول 1400- 1399 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آغاز زمان ثبت نام و انتخاب رشته مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته از روز یکشنبه 5 مرداد جاری، گفت: ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله به منظور پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل درخصوص انتخاب رشته، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در 20 رشته محل از یک مجموعه و یک نظام آموزشی از میان رشته شهرهای ارائه شده در سامانه اقدام کنند.
جزئیات پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی
شهادت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد

هفتم ذی الحجه سالروز شهادت امام مومنان و پنجمین پیشوای عطوف شیعیان،امام محمد بن علی الباقرعلیهم السلام را به محضر آقا امام زمان (عج) و عموم شیعیان جهان تسلیت می گوییم.
شهادت امام محمد باقر (ع) تسلیت باد
طرح یکسان‌سازی کدینگ، اسامی رشته‌ها، دروس، شهریه و سایر موارد مرتبط

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند؛ خدمات مرتبط با امور آموزشی، مالی، شهریه، فارغ‌التحصیلی، مشمولین، صندوق رفاه، ثبت دروس و برنامه‌ریزی ترمی(سامانه آموزشی سیدا ) از امروز 5 مرداد 1399 تا 15 مرداد 1399 به علت اجرای طرح یکسان‌سازی کدینگ، اسامی رشته‌ها، دروس، شهریه و سایر موارد مرتبط توسط سازمان مرکزی موقتاً غیرفعال می‌باشد.
طرح یکسان‌سازی کدینگ، اسامی رشته‌ها، دروس، شهریه و سایر موارد مرتبط
تقدیر از کارمند نمونه حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد

در جلسه ای با حضور دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد از پیمان علیزاده کارمند نمونه حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، دکتر بهاروند در این جلسه ضمن یادآوری و تأکید بر انجام خدمت صادقانه و تکریم ارباب رجوع در بخش های مختلف دانشگاه تأکیدکرد: کارمندی نمونه است که به وظایف خویش آگاهی کامل داشته و قوانین و مقررات مجموعه را به خوبی رعایت کرده و علاوه بر آن از سعه صدر و برخورد مناسب با ارباب رجوع برخوردار باشد. در ادامه به منظور تجلیل از زحمات آقای پیمان علیزاده کارشناس پژوهش و سامانه پژوهشیار که با جدیت در انجام وظایف محوله موجب پیشرفت کارهای دانشگاه در حیطه کاری خود شده است. با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.
تقدیر از  کارمند نمونه حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد
سلام بر جواد الائمه (ع)

چه اضطرابی دامن زمین را فرا می گیرد، آن گاه که دلش مزار امامی می شود. گویی در آن هنگام، دست و پایش می لرزد! زمین از اینکه باید گوهری را در میان بگیرد، بسیار ناخشنود است. اکنون زمین چه شرمسار است که تنها بیست و پنج بهار، او را مهمان خوانش دیده بود؛ او که جواد بود و جود، قطره ای از پیشانی بلندش؛ تقی بود و پرهیزکاری، سطری از صحیفه وجودش. او که در همان خردسالی امام شد و در نوجوانی، رهگشای گره های فکری. که بی درنگ، دشوارترین پرسش را پاسخ می گفت و خبر از اتصال خویش به دریای علم الهی می داد. برای هروله از «مروه» دلت تا «صفای» کاظمین، راهی نیست. در این حج ولایت و عشق همیشه در «سعی» باش؛ که بی «سعی» نمی توان به «صفای» جمال معصوم علیهم السلام رسید. تنها «بیست و پنج» سال بود که نسیم «هل اتی» می وزید و نهرهایی که از سرچشمه «طه» سیراب می شود، جاری بود. و چه زود، این نسیم از وزیدن افتاد و این عطر دل نواز، دامن برچید! اما، نه... چشم دلت را باز کن و ببین! هنوز آن نسیم در حال وزیدن است و این شمیم روح بخش به مشام می رسد.
سلام بر جواد الائمه (ع)
در واحد خرم آباد انجام شد: غربالگری و تب سنجی اساتید ، کارکنان و دانشجویان

با تلاش کانون هلال احمر دانشجویی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد طرح غربالگری و تب سنجی پرسنل و دانشجویان این واحد دانشگاهی به مدت 3 روز به انجام رسید. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، در مراسمی که به منظور تقدیر از فعالان دانشجویی کانون های فرهنگی این واحد دانشگاهی برگزار شد. سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد با تقدیر از فعالان کانون های فرهنگی واحد خرم آباد ، تلاش های آنان را ستودنی و ارزشمند عنوان کرد و گفت: از ابتدای اسفند 98 و شروع همه گیری کرونا در کشور اعضای کانون های فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد خصوصا " کانون هلال احمر در حال خدمت رسانی بی وقفه به شهروندان ، مسافرین و کادر درمانی شهرستان خرم آباد هستند که این اقدام آنها مصداق بارز ایثارگری و خدمت به همنوعان است.
در واحد خرم آباد انجام شد: غربالگری و تب سنجی اساتید ، کارکنان و دانشجویان
پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان به مناسبت درگذشت غلامرضا صفری مقدم ازهمکاران حوزه روابط عمومی

انا لله واناالیه راجعون خبردرگذشت زنده یادحاج غلامرضا صفری مقدم اندوهی بزرگ وغمی دردناک برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاداسلامی واحد خرم آباد به بارآورد، آن مرحوم که عمرخویش را با اخلاق حسنه و نیکو در راه خدمت به همشهریان وبویژه دانشگاهیان صرف نمود، ازعاشقان خاندان عصمت وطهارت و از منادیان نماز و تکریم کنندگان یاد و خاطره خاندان ولایت بود.اینجانب این مصیبت بزرگ را به تمامی همکاران و به ویژه بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده وازخداوند بزرگ برای آن عزیز سفر کرده علودرجات ورحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت می نمایم سیامک بهاروند
پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان به مناسبت درگذشت غلامرضا صفری مقدم ازهمکاران حوزه روابط عمومی
خوش آمدی ای هشتمین خورشید

بوی خوش کدام بهار است که شامه زمین را می ‏نوازد؟ هوای پیراهن کدام یوسف است، که دنیا رابه سرمستی فرا خوانده است؟ این همه پروانه شناور در هوای عشق، زاده کدام لبخند است؟ آری! رستاخیز عشق است. زمین، به مهمانی آسمان می‏ رود. اهالی ملکوت، کجاوه هدایت را به دوش گرفته‏ اند. دسته دسته ستاره، پشت در خانه موسی بن جعفر علیه‏ السلام صف کشیده ‏اند تا رضای الهی را در رضای تو بجویند. خورشیدی از دامان «نجمه» طلوع کرده است تا سرنوشت تاریک دنیا را به روشنایی و روز برساند. تو آمدی تا پرندگان خوش الحان، آشیان گزیده بر شاخسار نگاهت، دنیا را زیر پر و بال سعادت بگیرند. تا در تاریکنای دنیا، آفتاب لبخندت، «شمس الشموس» لحظه‏ های بی‏کسی انسان باشد. تو در ادامه مهربانی خدا در مقدس ‏ترین دقایق موعود، زاده شدی، تا خواب تمام باغستان‏ های عقیم، از عطر نفس‏ های تو، به شکوفایی و رویش برسد. شور آمدنت، چه رستاخیزی بر انگیخته در چهار گوشه عالم! درختان صف به صف، شکوه جاودانه آمدنت را به تماشا ایستاده ‏اند و آبشارها، قد کشیده‏ اند زلالی و سرفرازی نگاهت را. جاده‏ ها، شوق رسیدنت را، سراسیمه دویده ‏اند.
خوش آمدی ای هشتمین خورشید
معرفی سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی واحد خرم آباد

در جلسه شورای اداری واحد خرم آباد که با حضور دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان برگزار شد سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی واحد خرم آباد معرفی شد. در این جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ضمن قدردانی از زحمات دکتر امین رحیمی کیا در مدت تصدی مسئولیت ، محمد زینی وند را به عنوان سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی واحد خرم آباد معرفی کرد.
معرفی  سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی واحد خرم آباد
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

4,960

هفته گذشته

59,094

کل

3,503,605

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است