چهارشنبه ١ اردیبهشت ١٤٠٠دکتر بهاروند تشریح کرد؛ جزئیاتی از برگزاری کلاس‌های آموزشی آنلاین در دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد/ تاکنون ۳ هزار و ۵۰۰ کلاس برگزار شده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان وضعیت آموزشی و نحوه برگزاری کلاس‌های آنلاین و برخط دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و برنامه‌های پیش رو در سال جدید را تشریح کرد. دکترسیامک بهاروند وضعیت آموزشی و نحوه برگزاری کلاس‌های آنلاین و برخط دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و برنامه‌های پیش رو در سال جدید را تشریح و اظهار کرد: واحد خرم‌آباد از واحدهای پیشرو در ارائه کلاس‌های آموزشی در بستر فضای مجازی ار ابتدای شیوع کرونا بود و از همان ابتدا با بومی‌کردن سرورها و تشکیل تیم‌ها و کمیته‌های تخصصی براساس دستورالعمل‌های سازمان مرکزی با سرعت و دقت، زیرساخت لازم را برای تشکیل کلاس‌ها به‌صورت مجازی فراهم کرد و کوچک‌ترین خللی در این زمینه ایجاد نشد.
چاپ مقاله دانشجوی دانشکده فنی و مهندسی واحد خرم آباد در مجله معتبر بین‌المللی

مقاله حجت بهرامی زاده دانشجوی دکتری عمران سازه با عنوان Theory of plastic mechanism control for seismic design of steel plate shear walls در مجله Engineering Structures (مهندسی سازه) کشور انگلستان با رتبه Q1 در پایگاه اطلاعاتی Science Direct مربوط به انتشارات Elsevier به چاپ رسیده است. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد و بنا به گفته این پژوهشگر ، موضوع این مقاله در رابطه با طراحی دیوار برشی فولادی با استفاده از رویکرد کنترل مکانیزم است بگونه ای طراحی که از تمام ظرفیت پلاستیک سیستم باربر لرزه ای تا رسیدن به تغییرمکان هدف استفاده شود و هیچ گونه مکانیزیم جزئی در آن رخ ندهد.
چاپ مقاله دانشجوی دانشکده فنی و مهندسی  واحد خرم آباد در مجله معتبر بین‌المللی
تجلیل از بازنشستگان واحد خرم آباد

در مراسمی با حضور دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ، حجت الاسلام مومنی منش معاون فرهنگی نهاد رهبری از5 نفر از همکاران دواحد خرم آباد که در ماه های اخیر به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند با تقدیم لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد . آقایان رضا گرگانی، حسین ریگی ، صید جمعه ابراهیمی و رضا بارانی همکارانی هستند که پس از سالها تلاش در راستای تحقق آرمان های متعالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد یه افتخار بازنشستگی نائل شدند ضمن قدردانی از زحمات این عزیزان از درگاه خداوند متعال برای شان توفیق و سلامت آرزو داریم .
تجلیل از بازنشستگان واحد خرم آباد
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

در آستانه 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا دکنر سامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان طی پیامی یاد و خاطره شهدای والامقام ایران اسلامی را گرامی داشت. در متن این پیام آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم شهادت هنر مردان خداست. « امام خمینی (ره) » «سلام و صلوات خداوند بر ارواح پاک و طیبه همه شهدا که به مصداق آیه شریفه «والسابقون السابقون» در تمامی عرصه ها و صحنه ها حضوری چشمگیر داشته و گوی سبقت را در اخلاص، شجاعت و ایثار از دیگر همرزمانشان ربودند و میادین عزت و شرف را یکی پس از دیگری درنوردیدند و با نثار جان خویش به اوج سعادت که همان مقام شهادت است دست یافتند. بی تردید اقتدار امروز ایران اسلامی در منطقه و عرصه بین الملل و دستاوردهای بی بدیل آن در زمینه های مختلف سیاسی ، نظامی ، اقتصادی ، فرهنگی و علمی مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ سردارانی چون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان غیرتمندشان که با نثار خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
کسب تندیس فداکاری در دهمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان توسط دانشجوی واحد خرم آباد

مرضیه پورسرتیپ دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد و دبیر سابق کانون هلال احمراین واحد در اختتامیه دهمین آئین اعطای تندیس فداکاری به دانشجویان به عنوان دانشجوی فداکار دانشگاه های سراسر کشور معرفی و از دست معاون رییس جمهور لوح سپاس و تندیس دانشجوی فدا کار را دریافت نمود. حمید رضا زهره ای معاون فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد با اعلام این خبر گفت: خانم پور سرتیپ در طول ۲ سال اخیر به عنوان دبیر کانون فعالیتهای مستمر و سازنده ای در جهت مبارزه با ویروس کرونا ، کمک به اقشار آسیب پذیر انجام داده و در سیل ۹۸ لرستان و زلزله کرمانشاه نیز فعالیت های تاثیرگذار و قابل توجهی داشته اند . زهره ای افزود: باتوجه به بیش از پنجاه فعالیت ماندگار ایشان از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در این عرصه به عنوان دانشجوی فداکار معرفی شد.. این موفقیت را به ایشان و همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان تبریک و تهنیت گفته و توفیق روز افزون این دانشجوی فداکار و و موفق و همه دوستداران وطن و همنوعان را از خداوند متعال خواهانیم
کسب تندیس فداکاری در دهمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان توسط دانشجوی واحد خرم آباد
سلام بر مبعث

سلام بر مبعث، بهاری ‏ترین فصل گیتی! سلام بر مبعث، فصل شکفتن گل سرسبد بوستان رسالت! سلام بر مبعث؛ نوید تزکیه انسان‏های شایسته از زشتی‏ها. سلام بر مبعث؛ روزی که گل‏های ایمان در گلستان جان انسان شکوفا شد! سلام بر مبعث، نوید وحدت حق‏ طلبان جهان از خاستگاه وحی! سلام بر مبعث، پیام خیزش انسان، از خاک تا افلاک! سلام بر مبعث، انفجار نور و ظهور همه ارزش‏ها در صحنه حیات بشر! سلام بر مبعث، جشن بزرگ ستم‏دیدگان و بی ‏یاوران! سلام بر مبعث، جاری کننده چشمه ایمان و عدالت در کویر خشک زمین! سلام بر مبعث، پایه‏ گذار حکومت صالحان در عرصه خاک! سلام بر مبعث، عید بزرگ نجات از حیرت و سرگردانی، عید ختم ناامیدی! سلام بر مبعث، عید تمایز عدل و ظلم، عید بیداری و تعهّد، عید هدایت! عید مبعث پیامبر مهربانی و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) بر عموم مسلمانان جهان تبریک و تهنیت باد .
سلام بر مبعث
فردا؛ آخرین مهلت حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فردا (چهارشنبه 20 اسفندماه) پایان می یابد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم، فردا چهارشنبه 20 اسفندماه پایان می یابد. حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir انجام می شود. دانشجویانی که تاکنون موفق به حذف و اضافه در نیمسال دوم سال جاری نشده اند، باید به سامانه آموزشیار مراجعه کنند. دانشجویان باید براساس جدول زمان بندی ذیل نسبت به حذف و اضافه نیمسال دوم سال جاری اقدام کنند. انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم طی دو مرحله انجام شد. نخستین مرحله انتخاب واحد که در سامانه آموزشیار انجام شد، از 11 تا 30 بهمن ماه ادامه داشت.
فردا؛ آخرین مهلت حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
استقبال از آیین درختکاری در دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با کاشت 313 نهال از آیین درختکاری و گرامیداشت هفته منابع طبیعی استقبال کردند. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد این مراسم با همت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و کانون دانشجویی مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد و به مناسبت آیین روز درختکاری و گرامیداشت هفته منابع طبیعی با حضور سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ، حجت الاسلام مرادیان مسئول نهاد رهبری ، معاونان و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.
استقبال از آیین درختکاری در دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد
جلسه مشورتی فعالان دانشجویی در واحد خرم آباد برگزار شد

جلسه مشورتی فعالان دانشجویی در تشکل های اسلامی سیاسی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به میزبانی واحد خرم آباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، دکترسیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان طی صحبت هایی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و انتظارات ایشان از فعالان فرهنگی دانشجویی به بیان انتظارات از فعالین تشکل های دانشجویی پرداخت . حجت الاسلام مومنی منش معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان نیز با تبریک پیشاپیش مبعث رسول اکرم (ص) این واقعه بزرگ را نقطه آغاز تمدن اسلامی برشمرد و خواهان شرکت فعالین دانشجویی در طرح اندیشه تمدن ساز مبتنی بر بیانات مقام معظم رهبری و تشکیل گروههای جدید در قالب این طرح شد.
جلسه مشورتی  فعالان دانشجویی در واحد خرم آباد برگزار شد
زمان حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۶ تا ۲۰ اسفندماه تمدید شد

برنامه زمان بندی حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۶ تا ۲۰ اسفندماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور رفاه حال دانشجویان در ایام کرونا، برنامه زمان بندی حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم که توسط سامانه آموزشیار انجام می شود، از فردا شنبه ۱۶ اسفندماه تا روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه تمدید شد. دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد و حذف و اضافه در نیمسال دوم سال جاری نشده اند، باید به سامانه آموزشیار به آدرس http://edu.iau.ac.ir مراجعه کنند. دانشجویان باید براساس جدول زمان بندی ذیل نسبت به حذف و اضافه نیمسال دوم سال جاری اقدام کنند.
زمان حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۶ تا ۲۰ اسفندماه تمدید شد
انتصاب جدید در واحد خرم آباد

دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد طی حکمی مدیر خدمات پژوهشی واحد خرم آباد را منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی واحد ، بر اساس این حکم پیمان علیزاده به عنوان مدیر خدمات پژوهشی واحد خرم آباد منصوب شد، علیزاده پیش از این به عنوان کارشناس پژوهش در این حوزه مشغول به کار بوده است.
انتصاب  جدید در واحد خرم آباد
به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد روی داد؛ آغاز رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی ویژه دانشجویان لرستان با رقابت ۲۶ گروه

نخستین رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی ویژه دانشجویان استان لرستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد آغاز شد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم‌آباد، نخستین رویداد ملی کرسی‌های آزاد اندیشی ویژه دانشجویان در استان لرستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد آغاز شد و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد در حاشیه این مراسم آغاز اظهار کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی یکی از مطالبات اصلی مقام معظم رهبری از دانشگاه‌ها بوده و برگزاری این رویداد ملی به همت و ابتکار معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گامی در راستای تحقق منویات معظم‌له است.
به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد روی داد؛ آغاز رویداد ملی کرسی‌های آزاداندیشی ویژه دانشجویان لرستان با رقابت ۲۶ گروه
حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا 14 اسفند ادامه دارد

برنامه زمان بندی حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم در سامانه آموزشیار از روز شنبه 9 اسفند آغاز و تا 14 اسفندماه ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه زمان بندی حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم که توسط سامانه آموزشیار انجام می شود، از روز شنبه(9 اسفندماه) آغاز و تا 14 اسفندماه ادامه دارد. دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای انتخاب واحد و حذف و اضافه در نیمسال دوم سال جاری باید به سامانه آموزشیار به آدرس http://edu.iau.ac.ir مراجعه کنند. دانشجویان باید براساس جدول زمانبندی ذیل نسبت به حذف و اضافه نیمسال دوم سال جاری اقدام کنند.
حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا 14 اسفند ادامه دارد
تجلیل از اساتید و کارکنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد

در مراسمی با حضور دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و جمعی از مسئولین واحد خرم آباد از تعدادی از اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی تقدیر شد. دکتر سیامک بهاروند در این جلسه گفت: براین باور هستیم که همه اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد مجدانه و با تعهد و تلاشی وصف ناپذیر در خدمت رسانی به جامعه علمی و دانشجویی تلاش می کنند و قدردان تک تک آنها هستیم . بهاروند در ادامه افزود در شرایطی که بیماری کرونا باعث خلل در کارها شده و مشکلات بزرگی برای همه دنیا ایجاد کرده همکاران ما در دانشگاه آزاد اسلامی کوشیده اند که کمترین آسیب در امورات دانشجویان عزیز ایجاد شود که این مسئله بسیار قابل تقدیر است.
تجلیل از اساتید و کارکنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد
حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

برنامه زمانبندی حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم در سامانه آموزشیار از امروز شنبه 9 اسفند آغاز شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه زمانبندی حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم که توسط سامانه آموزشیار انجام می شود، از امروز شنبه (9 اسفند ماه) آغاز و تا 14 اسفندماه ادامه دارد. دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای انتخاب واحد و حذف و اضافه در نیمسال دوم سال جاری باید به سامانه آموزشیار به آدرس http://edu.iau.ac.ir مراجعه کنند. دانشجویان باید براساس جدول زمانبندی ذیل نسبت به حذف و اضافه نیمسال دوم سال جاری اقدام کنند.
حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

9,967

هفته گذشته

100,785

کل

7,143,950

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است