جمعه ٢٤ اردیبهشت ١٤٠٠

تعداد بازدید: ١٩٧
 

معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد :

کسب تندیس فداکاری در دهمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان توسط دانشجوی واحد خرم آباد

مرضیه پورسرتیپ دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد و دبیر سابق کانون هلال احمراین واحد در اختتامیه دهمین آئین اعطای تندیس فداکاری به دانشجویان به عنوان دانشجوی فداکار دانشگاه های سراسر کشور معرفی و از دست معاون رییس جمهور لوح سپاس و تندیس دانشجوی فدا کار را دریافت نمود. حمید رضا زهره ای معاون فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد با اعلام این خبر گفت: خانم پور سرتیپ در طول ۲ سال اخیر به عنوان دبیر کانون فعالیتهای مستمر و سازنده ای در جهت مبارزه با ویروس کرونا ، کمک به اقشار آسیب پذیر انجام داده و در سیل ۹۸ لرستان و زلزله کرمانشاه نیز فعالیت های تاثیرگذار و قابل توجهی داشته اند . زهره ای افزود: باتوجه به بیش از پنجاه فعالیت ماندگار ایشان از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در این عرصه به عنوان دانشجوی فداکار معرفی شد.. این موفقیت را به ایشان و همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان تبریک و تهنیت گفته و توفیق روز افزون این دانشجوی فداکار و و موفق و همه دوستداران وطن و همنوعان را از خداوند متعال خواهانیم

کد خبر: ٣١٥٩٤

تاریخ انتشار: ٢١ اسفند ١٣٩٩ ساعت ١٣:٣١مرضیه پورسرتیپ دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد و دبیر سابق کانون هلال احمراین  واحد در  اختتامیه دهمین آئین  اعطای تندیس فداکاری به دانشجویان  به عنوان دانشجوی فداکار دانشگاه های سراسر کشور معرفی و از دست معاون رییس جمهور لوح سپاس  و تندیس دانشجوی فدا کار را  دریافت نمود.  

حمید رضا زهره ای معاون فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد با اعلام این خبر گفت: خانم پور سرتیپ در طول ۲ سال اخیر به عنوان دبیر کانون فعالیتهای مستمر و سازنده ای در جهت مبارزه با ویروس کرونا ،  کمک به اقشار آسیب پذیر انجام داده و در سیل ۹۸ لرستان و زلزله کرمانشاه  نیز فعالیت های تاثیرگذار و قابل توجهی داشته اند .

زهره ای افزود:  باتوجه به بیش از پنجاه فعالیت ماندگار  ایشان از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در این عرصه به عنوان دانشجوی فداکار معرفی شد..  

این موفقیت را به ایشان و همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان تبریک و تهنیت گفته و توفیق روز افزون این دانشجوی فداکار و و موفق و همه دوستداران وطن و همنوعان را از خداوند متعال خواهانیم   تعداد بازدیدامروز

15,609

هفته گذشته

106,194

کل

7,502,635

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است